Цитрамон-п

Цитрамон-П (Citramonum P)

Основні фізико-хімічні характеристики: Таблетки cвітло-коричневого кольору;

склад 1 таблетка містить кислоту ацетилсаліцилову 0, 24 г, парацетамол 0, 18 г, кофеїн 0, 03;

Відео: ВСЕ ПРО ТАБЛЕТКАХ (ЦИТРАМОН П) [Больовий синдром слабкої і середньої інтенсивності]

допоміжні речовини: кислота лимонна, какао, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, тальк.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група.. Анальгетики та антипіретики. Код АТС: N02B A51.

дія ліків. Складові компоненти препарату Цитрамон-П ацетилсаліцилова кислота і парацетамол мають знеболювальну, жарознижувальну та протизапальну дії. Кофеїн зменшує млявість, втома, діє на серцево-судинну систему: збільшує частоту серцевих скорочень, підвищує артеріальний тиск при гіпотонії. Кофеїн підсилює всмоктування парацетамолу і ацетісаліціловой кислоти в шлунково-кишковому тракті.

Фармакокінетика. Препарат швидко і майже повністю всмоктується після перорального застосування. Парацетамол всмоктується у верхніх відділах кишкового тракта- максимальна концентрація в крові досягається через 60 - 90 хв. після прийому препарату. Метаболізується в печінці, виводиться в основному з сечею.

Ацетилсаліцилова кислота після прийому всередину перетворюється на основний метаболіт - саліцилову кислоту. Абсорбція ацетилсаліцилової і саліцилової кислот з тракту травлення проходить швидко і повністю. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 10 - 20 хв. (Ацетилсаліцилова кислота) або через 0, 3 - 2 години. (Загальний саліцилат). Ацетилсаліцилова кислота на 50% метаболізується при першому проходженні через печінку. Виводиться у вигляді метаболітів, переважно нирками. Період напіввиведення ацетилсаліцилової кислоти становить близько 20 хв. Період напіввиведення саліцилової кислоти збільшується пропорційно дозі. Проникає в синовіальну рідину, через гематоенцефалічний бар`єр, виводиться з грудним молоком.

Кофеїн майже повністю метаболізується в печінці, менш ніж 2% виводиться нирками в незміненому стані.

Показання до застосування. Застосовується у дорослих при помірно і слабко вираженому больовому синдромі (основний, зубний біль, біль в суглобах, невралгія, міалгія, дисменорея та ін.), для зниження високої температури при застуді та інших інфекційно-запальних захворюваннях.

Спосіб використання і дози. Препарат застосовують внутрішньо після їди по 1 - 2 таблетки 2 - 3 рази на добу. Максимальна добова доза - 6 таблеток. Перерва між прийомами становить не менше 6 год.

При порушеннях функції нирок і печінки перерва між прийомами препарату повинна бути не менше 8 год.

Препарат не рекомендується приймати більше 5 днів як знеболюючий препарат і більше 3 дня як жарознижуючий препарат без призначення та нагляду лікаря.

Побічна дія. В поодиноких випадках можливі алергічні реакції (висипання, свербіж, кропив`янка) - серцебиття, запаморочення, нудота, біль в шлунку. При тривалому прийомі високих доз препарату можуть виникнути порушення функції печінки і нирок.

Відео: ЦИТРАМОН НЕБЕЗПЕЧНА ЧИ КОРИСНИЙ? цитрамон залежність, чи є звикання до цитрамон

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів препарату. Виразкова хвороба дванадцятипалої кишки, шлунково-кишкові кровотечі, виражені порушення функції печінки і нирок-генетична відсутність глюкозо-6 фосфатдегідрогенази- захворювання крові з схильністю до крововиливів і кровотеченій- наявність глаукоми- бронхіальна астма.

Препарат не призначають дітям до 15 років з гострими респіраторними захворюваннями, які викликані вірусними інфекціями, через небезпеку розвитку синдрому Рея, а також через вміст ацетилсаліцилової кислоти в препараті.

Цитрамон-П не призначають в перший тримест вагітності і період лактації, а також не застосовують під час годування грудьми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат може посилювати дію засобів, які зменшують згортання крові та агрегацію тромбоцитів, а також побічні явища глюкокортикоїдів, похідних сульфонілсечовини, метотрексату, ненаркотичних анальгетиків і нестероїдних протизапальних засобів. Слід запобігати комбінації препарату з барбітуратами, протисудомними засобами, рифампицином і алкогольними напоями та іншими препаратами, які містять парацетамол та ацетилсаліцилову кислоту.

Передозування. Симптоми: нудота, блювота, біль у шлунку, пітливість, блідість шкірних покривів, тахікардія.

Лікування: у разі передозування промити шлунок протягом перших 4 годину, і використовувати активоване вугілля.

Відео: африканський ЦИТРАМОН -дивитися всем !!!!!!

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці.

Термін зберігання - 4 роки.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже