Маркетологи vs стоматологи - кому вірити? Правда про іонної зубної щітки

Зміст:

  1. З чого складається іонна щітка?
  2. Що обіцяють в результаті?
  3. Елементи живлення та насадки
  4. Відгуки покупців
  5. А що думають стоматологи?
  6. І який же висновок?
Що таке іонна зубна щітка. Фото з сайту https://is.park.ruТурбота про здоров`я - справа похвальна. Але іноді люди, прагнучи вберегти себе від хвороб, надто «захоплюються»: починають скупатьвсевозможние чудодійні засоби, які, як запевняють продавці, ізбавятіх від будь-якої недуги. Або ж - наділяють вже знайомі їм предмети побуту новимікачествамі, якими спочатку вони не мали. Так з`являються на світ волшебниемазі, пояси, браслети, зубні щітки і т.д.

До речі, про останніх: чи чули ви про іонні зубні щітки? Захоплених відгуків про це ізобретеніівелікое безліч. Це навіть насторожує. Тому, мабуть, варто внімательнеерассмотреть конструкцію іонних щіток і дізнатися думку стоматологів, щоб раз інавсегда розвіяти всі рекламні міфи. Або ж - підтвердити їх?

З чого складається іонна щітка?

Зовні зубна щітка з функцією іонізації практично нічемне відрізняється від звичайної. Та ж ручка, та ж для чищення головка з щетиною. Все як завжди. Хіба що - пластинка на корпусі, призначення якої відразу і Неугаданное.

Виробники стверджують, що покрита ця пластінкадіоксідом титану. Як і металевий стрижень, що знаходиться всередині корпусу щёткі.І, як тільки ви затисне пластинку з контактами пальцем, попередньо смочівего водою, почнеться вироблення негативних іонів, які будуть притягувати нащетіну частинки зубного нальоту. Тому що вони, як вважають виробники, заряджені позитивно. Елементарно ж, чи не так? Шкільний курс фізики.

Що обіцяють в результаті?

Якщо вірити рекламних матеріалів - бездоганно чисті, білосніжні, повністю здорові зуби, захищені від карієсу якщо не на весь день, то - каплиця десять точно. І крім того:

  • вам не потрібно буде використовувати зубну пасту. Іонна зубна щітка KISSYOU, відгуки окоторой знайти в інтернеті можна практично на першій же сторінці видачі, ідеальноочістіт ваші зуби без всяких додаткових елементів на зразок паст і порошків. Іліусіліт їх дію, що теж добре;
  • негативно заряджені іони нейтралізують кислотну середу, негативно впливає на зубну емаль. Тому що іони соляної кіслотизаряжени позитивно, як і іони зубного нальоту. Звучить воодушевляюще;
  • ви зможете в домашніх умовах проводити електрофорез, акупунктурную терапію і гальванізацію. А значить - позбудетеся від зубного каменю,кровоточивості ясен і підвищеної чутливості зубів.

Елементи живлення та насадки

Працює така іоннаязубная щітка Splat (або KISSYOU, не важливо) на обичнойлітіевой батарейці. Вистачає її на рік-півтора. Є також моделі на солнечнихбатарейках, якщо ви дбаєте про захист навколишнього середовища або просто отлічаетесьпрактічностью і раціоналізмом, не хочете витрачати зайві гроші даремно.

У комплекті до щітці при покупці зазвичай йде одна стандартнаянасадка. При бажанні ви можете придбати інші варіанти, якщо вас щось не влаштовує. Всі насадки різняться між собою за формою головки, а також довжині, формі і жорсткості щетинок. Рекомендується регулярно оновлювати насадки, чтобидобіться максимальної ефективності чистки.

Так як іонні щітки користуються попитом, то і відгуків про них -предостаточно.

Аліна. Раніше у мене постійно були проблеми з яснами. Подобратьщётку - ну просто неможливо. А тут - подарували мені комплект Splat, з двома насадками. Вже не знаю, чи дійсно є у цієї щітки якісь унікальні іонні властивості (вірити в це дуже хочеться!), Але чистить вона здорово. І щетина м`яка, нецарапающімся. Рекомендую.
Лариса. Я дуже люблю свої зуби. І намагаюся їх берегти. Поетомувнімательно стежу за всякими стоматологічними новинками, намагаюся їх покупатьвремя від часу і тестувати. Так і іонну щітку купила. Чистить здорово, це правда.Наверное, це все - іонний металевий стрижень. Єдиний недолік Складно купити насадки.
Михайло. Почитав відгуки, купив собі таку ж. Може, я чищу зубинеправільно, ну або ще чого, але моя щітка втратила свій зовнішній вигляд буквальноза місяць. Хоча щетина жорстка, навіть дуже. Про іони всякі - не знаю, ночістіть зуби нею більше не вийде. Викинув, купив звичайну.

А що думають стоматологи?

Якими б дивними не здавалися іонні зубні щітки, відгуки стоматологів про них достаточнокрітічни. Розберемо докладніше:

Олексій Миколайович. Нейтралізувати дію соляної кислоти в порожнині рота можноо під час звичайної механічної чистки зубів без іонізації. Стандартна зубнаящётка прекрасно справляється з видаленням частинок їжі, які і являютсяпрічіной утворення зубного нальоту і активності бактерій. Крім того, человеческаяслюна і зубна паста утворюють в порожнині рота лужне середовище. А луг, як відомо, якраз і нейтралізує кислоту.
Дмитро. Зубний наліт утримується на емалі зовсім не через разностізарядов іонів. Швидше, всьому виною - ферменти, що виробляються бактеріями. Поетомуі видаляти наліт потрібно механічним шляхом. «Перезарядка» емалі або щетини зубнойщёткі нічого не дасть. Не існує ніяких опублікованих клініческіхісследованій, які б підтверджували ефективність антибактеріального захисту, нібито виникає при іонізації зубів за допомогою зубної щітки.
Віктор. Зубна паста необхідна для видалення твердих і м`яких отложенійс поверхні зубної емалі. Відмовлятися від її використання просто нерозумно. Етоснізіт ефект від чищення зубів і підвищить ризик виникнення зубного каменю.

І який же висновок?

Іонні зубні щітки практично нічим не відрізняються від звичайного не тільки зовні, але і - своєю ефективністю. Чудодійні свойстваметалліческого стрижня, покритого діоксидом титану і нібито вирабативающегоотріцательние іони, не підтверджуються нічим, крім обіцянок проізводітеля.Офіціальних клінічних досліджень іонних зубних щіток не проводилося до сихпор.

Якщо ви хочете користуватися такою щіткою - користуйтеся. Але -не забувайте про зубну пасту. І не чекайте чудесних результатів від «іонізацііемалі».


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже