Тридцять дві білосніжки: відгуки про отбеливающей зубній пасті і рекомендації

Зміст:

  1. Види відбілюючих паст
  2. У яких випадках не можна користуватися отбеливающей пастою?
  3. Тайська відбілююча зубна паста: відгуки
  4. Відбілююча зубна паста «Рокс Біоніка»: відгуки

Відтворюючи в своїй уяві ідеал краси, кожен з нас неодмінно припише йому білосніжну усмішку. Про блискучих білизною зубах мріє кожен, і сучасна індустрія пропонує чимало різних способів, що дозволяють цього досягти. Але, на жаль, частина з них реалізується через стоматологічну клініку, що підійде не кожному. Тому багато людей вважають за краще домашні процедури, однією з яких є використання отбеливающей зубної пасти. Відгуки та ефективність, пов`язані з нею, викликають у багатьох питання - розберемося ж, як саме паста виробляє відбілювання?

Відбілююча зубна паста. Як вибрати? Фото: markos86 - Fotolia.comПерш за все, кожному, хто збирається випробувати даний метод, необхідно знати: паста не змінює кольору зубів. Ефект, вироблений нею, правильніше було б назвати очищенням: засіб здатний видалити накопичився наліт і повернути емалі її первісний колір. Таким чином, цей спосіб підійде людям, чиї зуби втрачають білизну через частого вживання кави або інших фарбувальних продуктів. Якщо ж ваша природна емаль має жовтуватий відтінок, паста вам не допоможе. Потрібно скористатися одним з більш дієвих способів, таких, яквідбілювання зубів в клініці, олівець для відбілювання і т.д.

Всього існує три типи відбілюючих зубних паст, що розрізняються за способом впливу на зуби:

Види відбілюючих паст

Вплив за допомогою абразивних речовин

Абразивність - властивість речовин, що володіють достатньою твердістю для шліфування інших матеріалів. Ця група є найпоширенішою. Такі пасти містять в собі дрібні частинки, здатні полірувати зуби і очищати їх від нальоту і інших шкідливих скупчень, на зразок скраба. Чим більше ці частинки, тим більш ефективним є очищення.

Однак подібний метод має свою зворотну сторону: через такого грубого впливу при частому застосуванні може виникнути пошкодження емалі або ясен. Через тривалий час може підвищитисячутливість зубів, що почне доставляти сильний дискомфорт. Виходом може стати використання як абразив найменш твердих речовин - зараз їх з`явилося значно більше, ніж раніше. Прикладом може послужити діоксид кремнію, який складається з дрібних кристалів, що заподіюють зубам мінімум шкоди, і при цьому здійснюють найякісніше відбілювання. Ще одна альтернатива - папаїн, речовина, вміло розщеплюють наліт, не пошкоджуючи при цьому зубів зовсім.

Хімічний спосіб відбілювання

При даному способі хімічні речовини - найчастіше, перекис водню - впливають на наліт, окислюючи його і позбавляючи кольору. Таким чином, жовтуватий відтінок зникає, і зуби набувають свою природну забарвлення. Рекомендується використовувати даний метод тільки після консультації з фахівцем, оскільки неправильне і надмірне використання хімічного впливу може сильно зашкодити здоров`ю зубів. Часто такі зубні пасти призначаються лікарем після професійного відбілювання - в якості підтримуючого засобу. При виборі пасти, дуже важливо звертати увагу на концентрацію перекису водню в складі: вона не повинна перевищувати 12%, в іншому випадку зубах може бути завдано сильного шкоди.

Профілактичні зубні пасти

У цю категорію потрапляють зубні пасти, які не виробляють безпосереднього очищення, але здатні запобігти появі зубного нальоту і відкладень. Використовувати такі пасти має сенс тільки після попереднього повного очищення і відбілювання зубів - краще професійного. Якщо після цього обмежити себе у вживанні сигарет, а напої вживати через соломинку, паралельно користуючись пастою - ефект не змусить себе чекати. Цей тип є найбільш безпечним через брак побічних ефектів.

У яких випадках не можна користуватися отбеливающей пастою?

Навіть до використання такого нехитрого засобу для відбілювання, як зубна паста, існують свої протипоказання. Якщо у вас є захворювання ясен,карієс або інші проблеми - не варто використовувати пасту до того, як ви від них позбудетеся. Небажано застосування зубної пасти - як і інших засобів відбілювання - людям, які носять брекети або коронки, адже остаточний колір зубів в цьому випадку може вийти нерівномірним. Також відбілювання зубів не рекомендується вагітним жінкам.

Тайська відбілююча зубна паста: відгуки

Таїланд - один з найвідоміших виробників отбеливающей зубної пасти. Багато туристів, які багато чули про чудо-засіб, та ще й про можливість отримати його за вкрай невеликі гроші, поспішають закупитися пастою про запас. Паста і справді має масу корисних властивостей: вона корисна для профілактики карієсу і рекомендована до використання багатьма тайськими стоматологами. Часто в пасті міститься екстракт гвоздики - популярного рослини для лікування зубних захворювань в народній медицині.

Євгенія. Я без цієї пасти уже зроду не уявляю! У мене за два роки не було ніяких проблем, ніякого карієсу - і зуби білі. Але з цією пастою не можна переборщувати, шкідливо. Я її тільки два рази в тиждень використовую, зі звичайною чергую. Так однієї баночки дуже надовго вистачає.
Ольга. Я пробувала, але користуватися не стала. Ефекту від неї немає, відбілювання я не помітила. А від знайомих чула, що там гранули дуже тверді в ній, і це для емалі шкідливо. Краще вже наші чи імпортні пасту купити, там, по крайней мере, все передбачено, щоб зубам не нашкодити.
Олена. Ми з чоловіком були в Таїланді, почули про цю пасті, вирішили спробувати. Спочатку недовіру було: вона в перекладі на наші гроші рублів 50 коштувала, що за таку ціну хорошого може бути? Потім спробувала - і досі шкодую, що не купила більше! Чудово відбілює, більше жодна паста мені такого ефекту не дала. З мінусів, хіба що, смак специфічний, лікарський такий - але до нього звикаєш з часом, мені ось тепер звичні смаки у паст не до душі.

Відбілююча зубна паста «Рокс Біоніка»: відгуки

Паста «Рок Біоніка» - мрія будь-якого покупця, який прагне до максимальної природності. Паста не містить ні фтору, ні барвників - зате насичена екстрактами корисних рослин, таких, як корінь солодки, лимон і морська капуста. Володіє сильним протизапальним ефектом, м`яко відбілює зуби, не завдаючи шкоди емалі.

Марина. Чоловік купив цю пасту, потім сам же відмовився нею користуватися: каже, на смак бридка. Я спробувала, і мені дуже сподобалося! Смак-то зрозуміло, чому такий - паста адже лікарська. А відбілює дійсно здорово.
Денис. Я нею не зміг користуватися: звик, що після пасти якась свіжість в роті, а тут ні піни, ні приємного смаку. І особливою чистоти зубів я теж не помітив. Краще звичайну буду купувати, толку більше.
Яна. Мене ця паста врятувала, можна сказати: завжди проблеми з зубами були, а тут вже рік, як все добре. Навіть стоматолог зазначив поліпшення. До смаку можна звикнути, сприймаю її, як ліки. Зуби на дотик гладкі такі стають, і відбілювання помітно після декількох використань!
Галина. Дуже задоволена вибілюючої зубною пастою «Рок Біоніка»! Я ще з гелем її поєдную, щоб зовсім вже закріпити результат, але воно і так непогано. Зуби білі, чисті, хоч соромитися перестала посміхатися! Уже й чоловіка в це втягнула, і всім раджу.

Відбілююча паста дійсно має ефект, і при правильному використанні порадує результатом. Але не варто вірити рекламам, що обіцяє миттєву білизну - якщо якісь процедури і здатні дати такий ефект, то тільки не відбілююча зубна паста. Відгуки людей про товар можуть різнитися залежно від того, хто і якого результату чекав досягти - і, звичайно, від індивідуальних особливостей зубів. Але, якщо не забувати консультуватися зі стоматологом і слідувати всім рекомендаціями, враження від використання пасти залишаться самими позитивними.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже