Ідеальна білизна - одним розчерком: олівець для відбілювання зубів

Зміст:

  1. Чому саме олівець?
  2. Що вдає із себе олівець?
  3. Олівець для відбілювання зубів: інструкція із застосування
  4. Олівець для відбілювання LuxuryWhite-pro: відгуки
  5. Олівець для відбілювання Bliq: відгуки
  6. Олівець для відбілювання Bright wight: відгуки
Як користуватися олівцем для відбілювання зубів. Фото з сайту msk.alkupone.ru«Голлівудська» посмішка давно стала одним з неоспорімихстандартов краси. Даремно стоматологи запевняють, що білосніжні зуби -Швидше, виняток, ніж норма, і легкий жовтуватий відтінок совершенноестественен. Прагнення людини до ідеалу краси бере верх над здравимсмислом, і люди невтомно шукають способи відбілити свої зуби. але відповіднапроцедура в стоматологічній клініці багатьом виявляється не по кишені, або дружина це просто не вистачає часу. Альтернативою може стати олівець дляотбеліванія зубів - зручне, ефективне і безпечне засіб.

Чому саме олівець?

  • На відміну від операції і ряду інших засобів, способнихнанесті зубам істотної шкоди, ріскпрі застосуванні такого олівця практично дорівнює нулю. Засіб не тільки не вредітемалі, але і в ряді випадків може сприяти її зміцненню - поряд з защітойдесен і профілактикою карієсу, а так само має дезінфікуючий ефект.
  • Для іспользованіякарандаша немає практично ніяких протипоказань. Хіба що, в разі налічіяу вас в роті коронок, пломб чи інших імплантів їх остаточних колір послеокрашіванія може відрізнятися від основного - що, зрозуміло, виглядає не оченьхорошо.
  • Олівець для відбілювання зубів надзвичайно компактний, своейформой він часто нагадує туш для вій, губну помаду або обикновеннуюавторучку. Йому легко знайти місце в будь-якій сумці або косметичці.
  • Завдяки зручному дизайну і невеликому розміру, карандашможно використовувати в тому числі і в громадських місцях, не побоюючись внешнейнеестетічності процедури, як це може бути у випадку використання зубнойщеткі або нитки.
  • Сам процес відбілювання не відніме у вас багато часу - онне займе більше 10 хвилин. Виконати процедуру абсолютно не складно: для етогоне потрібно спеціальних пристосувань або допомоги сторонніх осіб.
  • Більшість відбілюючих олівців не вимагають змивання геляпосле завершення фарбування - він самостійно зникає після виполненіясвоей «місії».

Що вдає із себе олівець?

Олівці різних виробників відрізняються один від другаформой футляра і самої фарбувальної частиною. Остання може бути пензликом, а можетнапомінать губку або кінчик маркера. В комплекті разом з олівцем всегдаідет інструкція і спеціальна лінійка, що дозволяє відзначати зміни, що відбуваються в ході відбілювання. Усередині футляра знаходиться розчин, який представляє з себе суміш на основі перекису водню.

Сама перекис давнопрактікуется як один з домашніх способів відбілювання зубів, але при большойконцентраціі здатна сильно нашкодити емалі. У розчині, що використовується длякарандашей, кількість перекису, як правило, не перевищує 12%. Чим вишесодержаніе перекису - тим інтенсивніше відбувається фарбування, але ризик повредітьзуби теж підвищується. Сучасні моделі олівців містять оптимальну концентраціюдля безпечного і ефективного процесу відбілювання.

Олівець для відбілювання зубів: інструкція із застосування

Оскільки після використання олівця не рекомендуетсяпрінімать їжу протягом години, процедуру краще проводити відразу після їжі. Також перші дві години не рекомендується чистити зуби.

  1. Прополощіть рот і насухо витріть зуби з помощьюсалфеткі.
  2. Поверніть олівець так, щоб на його кончікевиступіл гель. Щоб зробити це правильно, попередньо варто внімательнопрочесть інструкцію.
  3. Посміхніться і переступайте до нанесення засобу назуби.
  4. В інструкції до конкретного олівця дляотбеліванія має бути зазначено час, протягом якого необхідно держатьгель на зубах, - воно рідко перевищує 10 хвилин. Протягом цього часу зубижелательно не замикаються - розчину потрібно дати захолонути. Також не варто глатать слину.
  5. По завершенні процедури знову протріть зуби серветкою, щоб видалити залишки гелю. Готово!

Не рекомендується користуватися олівцем частіше, ніж 3 рази надобу. Результат стабілізується приблизно через два тижні після началаіспользованія. Під час курсу варто уникати їжі і речовин, здатних забарвити зуби, в тому числі кави і сигарет - в іншому випадку, результатможет вас розчарувати.

Олівець для відбілювання LuxuryWhite-pro: відгуки

Олівець фірми LuxuryWhite-proізготовлен за сучасними технологіями, що втілив у собі все достоінстваданного методу відбілювання. Олівець швидко і якісно відбілює зуби, невизивая підвищеної чутливості емалі чи інших побічних ефектів. Урезультаті курсу зуби стають світлішими на 7 і більше тонів.

Марина, 32 роки. Вперше спробувала олівець саме цієї фірми по советусоседкі і з задоволенням користуюся ним до сих пір. Коли почула, наскольколегко їм користуватися, не повірила: повинен же бути якийсь підступ. Але, когдапопробовала сама, переконалася: і справді, пару секунд, а ефект вже помітний. Ще лякали, що після олівців можуть зубинить, чутливість підвищиться - але нічого подібного у мене не було.
Олександра, 25 років. Я чого тільки не пробувала, щоб відбілити зуби. наклейки,кошти - нічого не сподобалося. То взагалі ефекту немає, то частина зубів темніше, частина світліше. Потім прочитала в інтернеті про LuxuryWhite-pro і решілазаказать, хіба мало. Цей олівець - єдиний засіб, який дало результат! Тепер тільки їм буду користуватися.

Олівець для відбілювання Bliq: відгуки

У складі олівця Bliq міститься перекис карбаміду - більш щадний розчин посравнению з перекисом водню, він ніжно піклується про стан зубів. Дизайн футляра нагадує стильну авторучку.

Анна, 23 роки. Вирішила спробувати олівець фірми Bliq. Після первогоіспользованія не помітила ніякого результату і дуже засмутилася: подумала, даремно витратила гроші. Але вже через тиждень, порівнявши свої зуби «до і після», переконалася в тому, що різниця значна. Ні, колір не став неестественнобелим, як фільмах, але мені цього й не хотілося. Все виглядає натурально, і прицьому олівець діє дуже дбайливо.
Юрій, 40 років. Я давно палю, п`ю багато кави, на зубах вже давно знатний налет.Чего тільки не пробував - нічого не допомагало. Знайомі порадили олівець -на подив, ефект є. Перестав соромитися посміхатися на весь рот! БільшеВсі сподобалося те, що гель дуже швидко висихає - буквально за мінуту.Перспектіва тривалого сидіння з відкритим ротом мені б точно не підійшла.

Олівець для відбілювання Bright wight: відгуки

Компактний і зручний олівець німецького виробництва даетстойкій ефект на термін до року. Чи не шкодить емалі і прекрасно усуває наліт відчайдушно, кави, коли і інших фарбувальних продуктів.

Галина, 38 років. В цілому, залишилася задоволена. Хоча інструкція обіцяла кудаболее швидкий ефект, ніж я отримала. У мене зуби побіліли тільки після двухнедель застосування засобу. Але остаточний результат мені сподобався. До того ж засіб посравнению з іншими не дуже дороге.
Вероніка, 24 роки. Не розумію тих, хто йде в поліклініку і робить там якісь тодорогіе і небезпечні процедури! Попробовалакарандаш для відбілювання Brightwightі прийшла в захват! Зуби стали як з картинки! І результат тримається довго ... Будупользоваться їм і далі, мене все абсолютно влаштовує.

Як і у випадку з будь-яким іншим засобом домашнегоотбеліванія, одного тільки застосування олівця для підтримки білизни зубовний досить. Необхідно захистити себе від фарбувальних емаль продуктів, регулярно дотримуватися гігієни. Деякі стоматологи радять іспользоватькарандаш як підтримує засіб після операції по відбілюванню зубів вклініке.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже