Насамперед ми протези будемо клеїти, ну а дівчат - а дівчат потім! Важлива інформація про клей для зубних протезів

Зміст:

  1. Як діє клей для зубних протезів
  2. Як застосовувати клей для зубних протезів
  3. Протипоказання до використання клею для зубних протезів
  4. Запобіжні заходи
  5. Думка фахівців про клей для зубних протезів
  6. ціновий діапазон
  7. Відгуки користувачів

Сучасна медицина подбала про те, щоб сделатьмаксімально комфортним використання зубних протезів. Надійна фіксація ізащіта від бактерій - ось, на що в першу чергу звертають увагу потребітелі.Спеціальний клей для зубних протезовпомогает впоратися з такими завданнями, як:Клей для зубних протезів: спосіб застосування і ефект. Фото: drubig-photo - Fotolia.com

  • надійна фіксація зубного протезаілі інших ортодонтичних конструкцій в роті,
  • захист простору між деснойі протезом від попадання їжі,
  • захист ясна від натирання івоспаленія,
  • свіже дихання.

Як діє клей для зубних протезів

Завдяки своїй м`якій структурі, клей заполняетпространство між яснами і зубним протезом, створюючи захисний амортізірующійслой. Така своєрідна «подушка безпеки» пом`якшує тиск зубногопротеза на ясна. Щільна надійна фіксація дозволяє людині не хвилюватися онеожіданном випаданні протеза або про потрапляння під нього їжі. Спеціальниеароматіческіе добавки, що містяться в клеї, допомагають надовго зберегти свежеедиханіе.

Як застосовувати клей для зубних протезів

Для того щоб фіксація зубного протеза була надійною і не викликає дискомфорт, необхідно правильно застосовувати ці кошти фіксації:

  • перед нанесенням клею на протез, необхідно очистити його від усіх забруднень: їжі, нальоту, залишків клею отпредидущего використання. Робити це необхідно спеціальною щіточкою дляпротезов або ватяним тампоном. Існують також спеціальні засоби для чищення таблетки;
  • промити зубний протез подпроточной водою;
  • нанести клей пунктирною лінією повсей довжині протеза, а також в його поглиблення;
  • далі йде вставити протез вполость рота і щільно притиснути до ясен на 15 - 20 секунд;
  • відразу після того, як протезнадёжно закріпився, необхідно утриматися від прийому їжі і води протягом 15 - 20 хвилин;
  • ефективність клею зберігається напротязі 12 - 36 годин, залежить від виду клею;
  • якщо перед сном протез тримається ещёдостаточно міцно, слід залишити його на ніч, але в наступний раз уменьшітеколічество клею, що наноситься;
  • упаковку з клейовим составомследует щільно закривати для уникнення швидкого висихання.

Протипоказання до використання клею для зубних протезів

Прямих протипоказань до використання препарату немає, за винятком індивідуальної непереносимості компонентів. Наносячи клей, следітеза тим, щоб його кількість була оптимальною. Не допускайте його виделеніяіз-під протеза при натисканні. При правильному використанні і дотриманні всехінструкцій клей абсолютно безпечний, однак слід уникати передозування.

Передозування речовини, що клеїть - побочниееффекти:

  • рясне слиновиділення,
  • нудота, діарея,
  • слабкість, сонливість,
  • алергічні реакції,
  • запаморочення.

Якщо ви помітили будь-які з перерахованих симптомів або жепоявілісь інші дивні відчуття, припиніть використання препарату іобратітесь до фахівця за консультацією.

Запобіжні заходи

  • Застосовувати ту чи іншу средстводля фіксації зубних протезів слід за призначенням лікаря.
  • Перед застосуванням внімательнопрочітайте інструкцію і дійте, щоб виконувати всі рекомендації.
  • Препарат зберігайте в недоступномдля дітей місці, при кімнатній температурі.
  • Не допускайте попадання вологи вклеящее речовина.
  • Щільно закривайте тюбик з клеемво уникнути його висихання.

Думка фахівців про клей для зубних протезів

У перший час після установки зубних протезів паціентіспитивает деякий дискомфорт. Фахівці рекомендують клей для зубнихпротезов, завдяки якому відбувається швидка адаптація до непрівичнимізмененіям в порожнині рота. Якісний зубний протез в поєднанні з фіксірующімклеем допоможе забути пацієнту про проблеми, пов`язані з штучними зубамі.Клей надійно фіксує конструкцію, завдяки чому людина може їсти любуюпіщу і пити будь-які напої, без боязні, що протез вискочить або відклеїться. Клейтакже допомагає усунути проблеми з дикцією, що виникають після установки зубнихпротезов завдяки їх щільною фіксації до ясен.

ціновий діапазон

Вибираючи той чи інший клей для зубних протезів, человекруководствуется якістю і ціною. Багато виробників препаратів по догляду за порожниною ртавключілі цей продукт в свої лінійки товарів.

  • Ціна на клей для зубних протезів Протефикс (Protefix) - від 150 рублів.
  • Фіксуючий клей Президент (Presidentgarant) - від 150 рублів.
  • Клей для зубних протезів Корега (Corega) - від 200 рублів.
  • Фіксуючий клей для протезовДентіпур (Dentipur) - от210 рублів.
  • Клей для фіксації зубних протезовЛакалют Дент (LacalutDent) - від 250 рублів.
  • Клей для зубних протезів РОКС (R.O.C.S.) - от250 рублів.

Анна, 54 роки. Рік тому поставила верхній зубний протез з 6 зубов.Мучілась з ним неймовірно. Зсковзував, вискакував - в загальному, будинки стараласьне надягати. Зустріла знайому, поскаржилася, та й порадила фіксірующійкрем Протефикс. Сказати, що я задоволена, значить - нічого не сказати. Протезсідіт як влитий, я навіть забуваю, що він у мене в роті. Їм із задоволенням, подпластіну нічого не потрапляє, хіба що м`ясні волокна навколо плутаються. Але етолегко вирішується звичайної чищенням зубними паличками. Клей щільно утримує протезв протягом 2 діб, але я все-таки намагаюся знімати його раз на добу, щоб соблюдатьгігіену. І до речі, на другу добу його досить проблематично відклеїти отдесни. Тому оптимальний час - 24 години.

Рита, 35 років. Моя мама давно носить знімний зубний протез, а недавно їй удалілізуб, за який за допомогою гачка (бюгеля) він тримався. Після цього протез, який і до того тримався не дуже-то добре, зовсім став бовтатися. Лікар настоятельнорекомендовал крем Протефикс для тривалої фіксації. Поставилися ми до етойрекомендаціі з деякою часткою скепсису, але купили. Після першого ж іспользованіямама прийшла в захват. Перше, що вона зазначила - це легкий м`ятний ароматкрема і приголомшливо міцна фіксація. Вона, нарешті, згадала смак шашлику іхрустящіх огірочків.
Антон, 64 роки. Півроку тому став користуватися фіксуючим кремом длязубних протезів Корега. Результатом залишився незадоволений. Крем слабо держалпротез, протягом 4 годин фіксація слабшала до такої міри, що пріходілосьповторять процедуру нанесення заново. З огляду на, що Корега потрібно наносити насухо протез, відчував певні труднощі - не завжди протягом дня естьвозможность це зробити. Витрата крему був великим - за 2неделі йшла 40-грамова упаковка. Зараз почитав відгуки про фіксує клееПротефікс, хочу спробувати. Корега не рекомендую, дуже багато недоліків.
Людмила, 55 років. У молодості я дуже боялася лікувати зуби, завжди тягнула допоследнего, а потім просто видаляла. Ось і дійшло до того, що до свого возрастустала володаркою зубних протезів. Довелося змінити звички в їжі: м`ясо, яблука, хрустка капустка - все це стало практично недоступним. Мої протезипостоянно плескали, клацали, намагаючись вискочити. Доводилося постійно поправлятьіх мовою. Жувати при цьому було абсолютно неможливо. Надивившись реклами клеяКорега, зважилася спробувати чудо-засіб. В аптеці мені запропонували болеедешевую заміну - спеціальний крем для фіксації знімних протезів Лакалут Дент.Крем має легкий м`ятний аромат. При фіксації протеза до ясен утворює защітнуюплёнку, яка не тільки надійно утримує пластину на місці, але защіщаетдесну від натирання. Дуже боялася, що не зможу відклеїти протез -все дуже легко знімається і чиститься. Кремом дуже задоволена, рекомендую всім.
Олена Геннадіївна, 61 рік. Зубний протез у роті - це маса незручностей, особливо спочатку шкарпетки, поки ще не встиг до нього звикнути. Постійно доводиться ловить в роті, травмуючи мову і слизову. Купила крем для фіксації с`ёмнихпротезов Лакалут Дент і не можу натішитися. Тепер протез надійно тримається надесне і не бовтається. З`явилася впевненість в собі, можу посміхатися, чи не боясьтого, що зуби випадуть в самий невідповідний момент. Дуже економічна витрата, що теж важливо. Рекомендую.

Відгуки користувачів про клей для зубних протезів Протефикс, Корега і Лакалут Дент - це ще одна підказка для тих, хто все ще сумнівається в ефективності цього засобу. Порадьтеся перед покупкою з фахівцем і будьте здорові.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже