Дійсно краса без жертв або черговий рекламний трюк: наскільки ефективні смужки для відбілювання зубів

Зміст:

  1. Відбілюючі смужки: актуальні рішення
  2. Переваги відбілюючих смужок
  3. Протипоказання
  4. Смужки для відбілювання зубів Crest whitestrips: інструкція із застосування
  5. Смужки для відбілювання зубів Crest whitestrips: відгуки споживачів

Ідеальна посмішка - важлива частина бездоганного образу. Якщо ви не можете похвалитися природного білизною зубів, це зовсім не привід для відчаю. Сучасні стоматологічні технології пропонують масу ефективних, простих і доступних способів відбілювання. Наприклад, один з популярних методів, який останнім часом набув широкого поширення, - це спеціалізовані смужки для відбілювання зубів.

Варто враховувати, що проводити відбілювання зубів, які не вилікувавши карієс, НЕ прибравши камінь і наліт і не позбувшись від інших проблем в порожнині рота, заняття пусте. Звичайно, ефект від даної процедури буде менш помітний, ніж був би від професійного відбілювання в умовах клініки. Багато що залежить і від природного кольору зубів.

Відбілюючі смужки: актуальні рішення

На сучасному ринку представлений воістину величезний вибір відбілюючих смужок. Серед такого різноманіття неважко розгубитися. Щоб вибрати по-справжньому якісний варіант, радимо вам уважно ознайомитися з зразковим списком найбільш популярних брендів:

Смужки для відбілювання зубів: спосіб застосування. Фото з сайту https://ledy-life.ruСмужки для відбілювання зубів Hollywood smile. Їх характерна особливість в особливій технології. На відміну від більшості інших подібних продуктів, Hollywood smile представляють собою сухі смужки без нанесеного на них гелю. Кожна смужка оброблена спеціальним складом, який при з`єднанні зі слиною утворює спеціальне гелевидний речовина. Воно надійно прикріплює смужки до поверхні зубів і не дозволяє їм відклеюватися, наприклад, при розмові. Це дуже простий, зручний і доступний метод, який не потребує значних фінансових вкладень.

Сrest whitestrips - це, мабуть, найбільш затребувані на сьогоднішній день смужки, які з`явилися в нашій країні відносно недавно, але встигли завоювати широку популярність. В асортименті Crest whitestrips представлено велике розмаїття засобів, що мають різні особливості застосування. Наприклад, якщо ви страждаєте підвищеною чутливістю зубів і боїтеся використовувати звичайні відбілюючі продукти, серед товарів цієї марки ви можете вибрати спеціальні смужки, призначені для чутливих зубів.

Зрозуміло, це далеко не повний список всіх виробників, які пропонують подібні технології відбілювання. Однак перераховані тут бренди відносяться до числа найбільш затребуваних.

Переваги відбілюючих смужок

Подібні технології догляду не випадково користуються сьогодні величезною популярністю. Вони мають масу переваг, які вигідно відрізняють їх від деяких інших засобів. Серед безперечних плюсів можна виділити, перш за все, наступні моменти:

  1. Можливість надати зубам білизну і доглянутого вигляду в домашніх умовах. Вам не доведеться витрачати багато часу і коштів на професійні стоматологічні процедури. З якісними смужками піклуватися про красу зубів дуже просто. Ви можете використовувати їх де і коли завгодно.
  2. На думку експертів, смужки містять той же набір активних компонентів, що і багато інших популярних кошти, але при цьому вони діють на поверхню зубів дуже дбайливо і обережно, не пошкоджуючи емаль.
  3. Представлені сьогодні в продажу смужки надають не тільки відбілюючий ефект, але ще і захищають від виникнення шкідливого нальоту.
  4. Ще одна безсумнівна перевага цього унікального засобу - це доступність. Не кожен може дозволити собі зробити професійне відбілювання у стоматолога, це досить дорога процедура. А ось вартість спеціалізованих смужок цілком приємна і демократична. З появою цього інноваційного продукту мрія про ідеальної усмішці стала для багатьох реальністю.

Сукупність усіх цих безсумнівних переваг робить смужки від компанії crest whitestrips дуже затребуваним і актуальним засобом.

Протипоказання

Незважаючи на всі позитивні властивості, такі смужки мають також і ряд протипоказань і побічних ефектів. Варто відмовитися від використання цього засобу в наступних випадках:

  1. Якщо ви страждаєте підвищеною чутливістю зубів. Багато споживачів зазначають, що процедура відбілювання за допомогою смужок може бути досить неприємною і навіть болючою.
  2. Ні в якому разі не можна використовувати відбілюючі смужки вагітним жінкам, а також молодим мамам в період лактації.
  3. Експерти не рекомендують застосовувати такий засіб дітям у віці до 12 років.
  4. Варто дуже обережно використовувати смужки (як і будь-які інші відбілюючі продукти) і в разі виникнення будь-яких неприємних відчуттів негайно припинити процедуру.

Смужки для відбілювання зубів Crest whitestrips: інструкція із застосування

Щоб ефект від процедури відбілювання із застосуванням смужок був максимальним, необхідно дуже чітко виконувати всі правила використання коштів, які прописані в інструкції:

  1. Відкрийте упаковку і дістаньте з неї одну отбеливающую смужку.
  2. Акуратно зніміть з смужки захисне покриття.
  3. Встаньте перед дзеркалом і обережно прикладіть смужку гелю стороною до зубів. Міцно притисніть.
  4. Загніть виступаючі краї смужки (це забезпечить максимальний ефект відбілювання). При проведенні цієї процедури зверніть увагу, що смужки для верхніх і нижніх зубів мають різну форму. Довгу смужку необхідно прикладати на верхні зуби, а коротку - на нижні.
  5. Переконайтеся в тому, що відбілюючий гель заповнив всю поверхню зубів, а також проміжки між зубами.
  6. Через зазначений проміжок часу (в залежності від моделі смужок він може бути різним, см. Упаковку) акуратно видаліть смужку з поверхні зубів.

Як бачите, використання відбілюючих смужок - дуже проста процедура, яка не відніме у вас багато часу. Повторюйте її щодня протягом чотирнадцяти днів, і через два тижні результат буде помітний.

Смужки для відбілювання зубів Crest whitestrips: відгуки споживачів

Якщо у вас ще залишилися питання про особливості застосування Crest whitestrips, радимо вам ознайомитися з відгуками тих, хто вже випробував на власному досвіді цей інноваційний продукт:

Олена. Нещодавно вирішила відбілити зуби в домашніх умовах.професійне відбілювання робити не зважилася, оскільки у мене оченьчувствітельние зуби, і я боялася пошкодити емаль. Знайомий стоматологпосоветовал мені відбілюючі смужки. Замовила їх в інтернеті і черезкілька днів почала процедуру відбілювання. Завдавала смужки один раз на день по 30 хвилин. Через два тижні ефект дійсно був помітний (звичайно, не дуже сильний, але у мене від природи білі зуби). У целомрезультатом дуже задоволена. Рекомендую.
Оксана. Нещодавно пробувала вибілювати зуби за допомогою смужок. Не змогла витримати навіть одну процедуру. Наклеїла смужку на зуби і через п`ять хвилин відчула сильний біль. Не змогла її терпіти, тому відразу ж зняла смужку. Більше продовжувати таке відбілювання не буду. Тим не менш, здоров`я зубів мені дорожче, ніж білизна.
Ольга. Обожнюю смужки Сrest whitestrips. Уже кілька разів використовувала їх для відбілювання зубів. Раніше щоліта їздила в Америку і привозила їх звідти - для себе і в подарунок подругам. Дуже рада, що тепер їх можна купити і у нас.
Катерина. Давно мріяла про професійний відбілюванні зубів, але не могла собі його дозволити. Нещодавно почула про Crest whitestrips. Замовила через інтернет. Використовувала поки всього два рази, але невеликий ефект вже є. Зуби стали трохи біліше. Буду чекати кінцевого результату, сподіваюся, він мене вразить.
Віра. Пробувала вибілювати зуби спеціальними гелів смужками. Звичайно, усмішка стала набагато біліше, але я помітила, що зуби в останнім часом стали більш чутливими. Сумніваюся, що така технологія абсолютно нешкідлива.
Марина. Відбілювала зуби за допомогою смужок Crest whitestrips. Це засіб порадила мені подруга. Я завжди вважала, що по-справжньому ефективного відбілювання можна домогтися тільки за допомогою професійних процедур, а в різні пасти та інші засоби не вірила. Загалом, я сумнівалася в тому, що зможу досягти ідеальної білизни. Яке ж було моє здивування, коли через пару тижнів я побачила в дзеркалі сяючі білі зуби, які зовсім недавно ще були такі далекі від ідеалу, а тепер виглядають, як в рекламі зубної пасти. Я дуже задоволена.

Як бачите, відгуки про цей засіб досить суперечливі. У будь-якому випадку, щоб не нашкодити своїм зубам, перед використанням відбілюючих смужок варто проконсультуватися з професійним стоматологом.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже