Лазерне відбілювання зубів: переходимо на світлу сторону

Зміст:

  1. Переваги лазерного відбілювання
  2. Як пацієнти вирішуються на цю процедуру?
  3. Етапи створення білосніжної усмішки
  4. Вартість лазерного відбілювання

Освітлення емалі за допомогою лазера проводиться в багатьох приватних клініках. Про процедуру лазерного відбілювання зубів відгуки пишуть частіше позитивні. Важливо, що перед тим, як доктор починає процедуру, він рекомендує записатися на прийом до гігієніста. Лікар-гігієніст підготує зуби - зніме наліт,почистить камені. Після впливу лазера деякий час не варто їсти фарбувальні продукти, тоді ефект буде відмінним.У чому переваги лазерного відбілювання? Фото: LosRobsos - Fotolia.com

Переваги лазерного відбілювання

  • не відбувається пошкодження емалі;
  • процедура абсолютно безболісна;
  • отбеливается вся емаль, а не тільки її верхній шар;
  • за рахунок впливу променя лазера усувається неприємний запах з рта;
  • ефект зберігається на багато років за умови хорошого догляду за порожниною рота.

Як пацієнти вирішуються на цю процедуру?

Хтось дізнається про неї від знайомих. Деякі люди приймають рішення про записи на лазерне відбілювання зубів за відгуками фото на стоматологічних форумах.

Vetaeru. На одному з сайтів я побачила фото зубів до і після. І вирішила, що я теж хочу мати таку ж усмішку! Я порадилася з мамою, вона працює стоматологом. Мама сказала, що лазерне відбілювання - дійсно ефективна річ. Вся процедура тривала приблизно годину. Спочатку мені ізолювали ясна, щоб склад не потрапив на них. Після чого була проведена обробка лазером. До речі, обробляють тільки передні поверхні зубів. Сидіти з відкритим ротом було складно, адже тут не просто потрібно тримати рот відкритим. У роті стоїть спеціальна «розпірка» і тисне на губи. Коли я прийшла додому і подивилася в дзеркало, дуже зраділа. Таких світлих зубів у мене ніколи в житті не було. Всім рекомендую цей вид відбілювання!

Етапи створення білосніжної усмішки

Як проводиться процедура:

  1. На пацієнта надягають захисні окуляри.
  2. Доктор ізолює слизову оболонку рота і губ захисним матеріалом.
  3. На поверхню емалі лікар завдає гель, що містить перекис водню в низькій концентрації.
  4. Після цього доктор обробляє кожен зуб по черзі променем лазера.
  5. Процедура повторюється 2-3 рази.
  6. Після закінчення відбілювання стоматолог покриває емаль фторсодержащим лаком.
Aklen. Раніше я намагаласявідбілити зуби вдома, так як думала, що це обійдеться дешевше. Але у мене зіпсувалася емаль, довелося відновлювати її півроку. Тепер я не економлю на своє здоров`я. Спочатку доктор зробив мені чистку, прибрав камені. Сказав приходити на наступний день. Мені завдали на зуби якусь пасту і п`ять хвилин світили лазером. Потім повторювали ще кілька разів. Було не боляче, але сидіти так довго з відкритим ротом мені було важко. Лікар попередила мене, що можливо в перші дні після процедури підвищиться чутливість зубів, але я цього не помітила. Тепер я посміхаюся в два рази частіше!

Вартість лазерного відбілювання

Багато пацієнтів, які пишуть про лазерному відбілюванні зубів відгуки, кажуть про ціну. За вартістю в середньому процедура обходиться від 15 до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, але багато клініки надають знижки.

AmbrAgidel. У клініці, де я завжди лікуюся, була знижка 50% на лазерне відбілювання. У підсумку мені вдалося відбілити зуби за 13 тисяч рублів. Лікар відразу сказала, що білосніжної усмішки в моєму випадку домогтися не вдасться, але відбілити емаль на 3-4 тони можна. Я була згодна і на такий результат. Після процедури протягом двох тижнів не можна їсти фарбувальні продукти. Ефект мені дуже сподобався, вже пройшло два роки після процедури, а зуби все ще білі.

Лазерне відбілювання може допомогти багатьом дорослим людям. Важливо пам`ятати про те, що дітям до 18 років цю процедуру проводити не можна, адже у них ще не відбулася остаточна мінералізація емалі. Людям з хронічними захворюваннями, такими як цукровий діабет не можна проводити відбілювання. Тому, перед процедурою консультація лікаря є обов`язковою. Відбілювання лазером допоможе вам створити гарний настрій завдяки сяючою усмішкою!


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже