Біліше білого: гель для відбілювання зубів

Відео: Галілео. Відбілювання зубів

Зміст:

  1. Які є способи нанесення гелю?
  2. Протипоказання до використання відбілюючих засобів
  3. Який же гель вибрати?
  4. Думки людей, які вже спробували домашнє відбілювання
Як користуватися гелем для відбілювання зубів. Фото з сайту vk.com/Гель дозволяє за короткий період часу освітлити емаль на кілька тонів. Ефективні гелі за доступною ціною - це хороша альтернатива процедурам в кабінеті. У будь-якому випадку, важливо порадитися з лікарем перед застосуванням засобу, доктор уточнить терміни курсу відбілювання.

Які є способи нанесення гелю?

  • гель для відбілювання зубів можна наносити пензликом, яка входить в комплект;
  • можна наносити його звичайною зубною щіткою і залишати на поверхні емалі на деякий час;
  • препарат може бути поміщений в індивідуальну капу. Такі капи виготовляють за індивідуальними зліпкам, які знімає лікар-стоматолог.

Протипоказання до використання відбілюючих засобів

Незважаючи на свої хороші відбілюючі властивості, при неправильній технології нанесення гель може нашкодити здоров`ю. Тому важливо пам`ятати про наступні протипоказання:

Відео: 5 найнеймовірніших Лайфхак // БІЛІ ЗУБИ

  • при загостренні запалення ясен не можна проводити відбілювання;
  • хвороби слизової оболонки порожнини рота несумісні з цією процедурою;
  • якщо в роті є каріозні порожнини, не рекомендується застосовувати відбілюючі засоби;
  • при алергічних реакціях на компоненти препарату, домашнє відбілювання протипоказано;
  • ні в якому разі не можна ковтати гель! Це може привести до опіків гортані і стравоходу.

Який же гель вибрати?

Кращі результати пацієнти отримали при використанні наступних гелів:

  • Plus White Whitening Booster. Крім того, що він допомагає освітлити зуби на 2 - 3 тони, він ще й захищає емаль від зубного каменю. Наноситься на зубну щітку разом зі звичайною пастою для чищення зубів. Ефект з`являється після декількох днів застосування. Такий засіб можна вибрати перед урочистою подією, наприклад, перед весіллям;
  • Colgate Simply White. Він наноситься пензликом, дозволяє освітлити емаль на цілих 4 тони. Ефект зберігається до півроку. Користуватися ним потрібно протягом 14 днів;
  • - Plus White 5 Minute Bleach Whitening Gel for sensitive teeth.Теперь люди з чутливою емаллю теж можуть проводити процедуруотбеліванія зубів. Цей засіб допоможе освітлити зуби на 3 тони, сделавето максимально дбайливо для емалі. Воно наноситься на 5 хвилин 1 раз на день. Ефект від декількох застосувань зберігається протягом року;
  • R.O.C.S. Pro «Кисневе відбілювання» допомагає надати емаліпріродний білий відтінок. Ефект досягається за 4 тижні прімененія.Іспользуется або за допомогою нанесення на зубну щітку, або на каппу.Кіслородная формула допомагає не подразнювати слизову оболонку.

  • система White Light. У неї входить гель для відбілювання зубів White Light, світловий прилад, каппа для верхніх і нижніх зубів, 2 гелю, а також батарейки та інструкція із застосування. Цю систему можна використовувати вагітним і годуючим жінкам, і тим, хто проходить ортодонтичне лікування.

Етапи застосування системи White Light

  1. Спочатку потрібно вимити капи теплою водою.
  2. Потім необхідно почистити зуби звичайною щіткою з пастою.
  3. Після цього гелі А і В наносяться на верхню і нижню частину капи, ширина смужки приблизно 0,3 см.
  4. Капи прикладають до зубів.
  5. Потім до каппа приставляють світловий прилад і включають його. Процедура відбілювання починається. Коли пройде 10 хвилин, відбудеться автоматичне відключення системи.
  6. Максимальний час впливу світлового приладу складає 30 хвилин. Курс процедур зазвичай розрахований на 5 днів.

Думки людей, які вже спробували домашнє відбілювання

У тих, хто дотримувався всіх інструкцій із застосування гелю для відбілювання зубів, відгуки позитивні.

  • Саprishia. Я купила систему відбілювання White Light. Особливо не сподівалася на прекрасний результат, просто хотіла трохи відбілити зуби від слідів кави і газованої води. До того ж, ціна виявилася зовсім невисокою. Мені хотілося скоріше домогтися ефекту, тому я тримала гель на зубах кожен раз по 30 хвилин. Після першого використання ефекту не було, але вже після 5 рази я не стала продовжувати відбілювання, тому що домоглася ідеально білого кольору зубів! Так як я курю і люблю каву, для мене ця система стала в нагоді. Раджу всім, хто хоче відбілити зуби, використовувати саме її.
  • Lenina. Хочу поділитися своїми враженнями про R.O.C.S. Pro «Кисневе відбілювання». На офіційному сайті сказано, що можна відбілити зуби на 2 - 3 тони. Не знаю, яким чином можна виміряти ці тони, але зовні ефект відмінний! Мені сподобалося, що емаль не руйнується абразивними речовинами, а очищається киснем. Результат виявився саме таким, якого я і очікувала.

Існує великий вибір гелів для відбілювання. Щоб підібрати відповідний для вас, варто порадитися зі стоматологом, адже він зможе оцінити структуру вашої емалі. Підібравши правильний засіб, можна досягти дуже хороших результатів за короткий час.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже