У вас стоматит? «Вінілін» його переможе!

Як використовувати Вінілін? Фото з сайту https://aloe39.ruпри стоматиті людина відчуває труднощі при жуванні, а часто і біль через виразок у роті. У легких випадках виразки з`являються в невеликій кількості і швидко проходять, а якщо у людини знижений імунітет, то можливо тяжкої поразки. У цій ситуації висипання з`являються скрізь - на внутрішній поверхні щік, на мові і на небі. Доктора часто рекомендують своїм пацієнтам лікуватися вініліном. Як правильно його використовувати, щоб полегшення настало якомога швидше?

Вінілін і правила його використання

Бальзам Шостаковского, або Вінілін, при стоматиті - одне з найбільш ефективних засобів. Він є хорошим антисептиком, за рахунок того, що в складі є активна речовина полівінокс. Крім того, ці ліки має протизапальну дію. Випускається він у формі рідини, бальзаму або мазі. А гастроентерологи призначають пацієнтам капсули вініліном. При лікуванні стоматиту використовується в`язка рідина жовтого кольору.

Як користуватися засобом

  1. Нанесіть невелику кількість ліків на ватний тампон.
  2. Обережно обробіть засобом уражені поверхні порожнини рота.
  3. У період гострого запалення повторюйте ці дії кожні 3 години.
  4. Півгодини після обробки ран слід утриматися від їжі і пиття.

У яких випадках не можна використовувати бальзам Шостаковского?

Протипоказання до його застосування наступні:

  • його не можна призначати вагітним жінкам і годуючим мамам;
  • дітям до 14 років Вінілін протипоказаний. Хоча деякі батьки і навіть лікарі запевняють, що в дитячому віці можна використовувати цей засіб, але краще не ризикувати;
  • пацієнтам, що страждають захворюваннями печінки і нирок.

Вартість кошти від стоматиту

Багато пацієнтів, яким був призначений Вінілін при стоматиті, кажуть, що ціна його цілком доступна. Упаковка засоби вагою 50 г коштує приблизно 200 рублів. Пацієнтам подобається, що ефект у ліки такий же, як у дорогих препаратів, а в деяких випадках навіть краще. При цьому бальзам Шостаковского вільно продається в аптеці.

Що пацієнти говорять про вініліном?

Багато людей діляться своїм досвідом лікування стоматиту. Навіть в складних клінічних ситуаціях добре допомагає Вінілін при стоматиті, відгуки про лікування можна прочитати на медичних форумах.

Nevesta333. Я протягом кількох років хворіла на хронічний стоматит. Від цього захворювання мені допоміг позбутися Вінілін. Цей засіб має великий в`язкістю, тому рани в роті обволікаються їм і менше болять. Все гнійники у мене гоїлися дуже швидко, так що те, що пишуть в інструкції - правда.
Леді 2012. У мене був жахливий стоматит! У роті не просто з`явилися кілька прищиків, а на мові, щоках і навіть в горлі були дуже болючі гнійники в великій кількості. Через них я зовсім не могла їсти. Я звернулася в лікарню, але лікар виписала дуже дорогі препарати. В аптеці мені запропонували купити Вінілін. І мене не обманули, через два дні, правда, стало набагато легше. Тепер я використовую його і тоді, коли з`являютьсязаїди в кутах рота. Вінілін допомагає і в цьому випадку.
YuliaS. Я дуже люблю апельсини, але, на жаль, через них у мене з`являється в роті алергічний стоматит. Чудо-засіб під назвою бальзам Шостаковского мені порадив мій стоматолог. Я намазала все плями в роті перед сном, і до ранку від них практично нічого не залишилося. Звичайно, запах у вініліном не найприємніший, але заради одужання потерпіти можна! Тепер я можу спокійно їсти мої улюблені апельсини та мандарини. Всім рекомендую чудовий засіб Вінілін.

Не варто терпіти біль при стоматиті і чекати, поки виразки заживуть самі. Вінілін допоможе в короткі терміни позбавитися від цього захворювання. Обробляйте якнайчастіше уражені місця бальзамом Шостаковского, і результат не змусить себе чекати!


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже