«Солкосерил» - прийшов, побачив, застосував

Відео: Русский Рембо Кремень Прийшов Побачив Переміг краповий берет, спецназ, ВДВ, рукопашний бій, рукопашка

Зміст:

  1. В яких випадках стоматологи рекомендують використовувати Солкосерил?
  2. Методика нанесення пасти
  3. Про що ще важливо пам`ятати перед нанесенням Солкосерил?
  4. Думки пацієнтів про це дентальної засобі
  5. Чим можна замінити Солкосерил?
  6. Протипоказання

Дентальная паста Солкосерил. Фото з сайту https://pharmalad.comХвороби слизової оболонки важко переносяться дорослими пацієнтами. Адже при цих захворюваннях людині важко їсти і розмовляти. Ще складніше доводиться малюкам, хворим стоматитом. Часто лікарі радять купити Солкосерил дентальну адгезивную пасту і наносити невелику її кількість на уражені ділянки слизової оболонки. Вже через 3 хвилини настає знеболювання. Досягнутий ефект зберігається протягом 4-х годин, завдяки тому, що на слизовій оболонці утворюється захисний шар.

В яких випадках стоматологи рекомендують використовувати Солкосерил?

Показання до застосування цієї дентальної пасти:

Відео: Стрім Медісона. Запитав Побачив Полюбив і Револьверіум. Ефір 26.12.2013 # 6

  • хвороби ясен, такі як гінгівіт, виник через наявність зубного каменю. Або навпаки тимчасове запалення ясен після професійної гігієни і після будь-яких операцій на яснах;
  • коли людина скаржиться на «натирання» знімних протезів, паста може допомогти. Часто в період звикання дитини до платівці на початку ортодонтичного лікування Солкосерил просто незамінний;
  • альвеоліт, тобто запалення лунки зуба після його видалення. Змащувати цією пастою лунку видаленого зуба можна до відвідування стоматолога, щоб зняти біль;
  • паста застосовується при лікуванні стоматиту в дитячій стоматології;
  • при такому захворюванні як пухирчатка в роті з`являються бульбашки, які швидко лопаються, утворюючи ерозії на слизовій. Для швидкого відновлення уражених ділянок застосовується ця паста;
  • змащують солкосерилом і куточки рота при «заїдаючи» або гіповітамінозних хейліт (коли в організмі недостатньо вітамінів групи В, при цьому губи тріскаються і запалюються).

Методика нанесення пасти

В інструкції із застосування Солкосерил дентальної адгезивної пасти вказано, як нею користуватися.

Відео: Вони боролися за батьківщину. "Македонцков"

  1. Спочатку потрібно ретельно висушити слизову. Це можна зробити за допомогою ватного тампона. Якщо слизова оболонка буде вологою, знеболюючу дію пасти знижується.
  2. Невелику смужку пасти, довжиною не більше 0,5 см, необхідно нанести на уражене місце за допомогою ватної палички або пальця.
  3. Потім потрібно трохи намочити пасту водою.
  4. Через 4 години слід повторити процедуру.
  5. Якщо паста наноситься на протез або ортодонтичну пластинку, тоді потрібно нанести її на висушену поверхню знімною конструкції і змочити водою.

Про що ще важливо пам`ятати перед нанесенням Солкосерил?

Важливо знати наступні факти:

  • якщо з`явився набряк або будь-яке інше підозра на алергію, пасту потрібно змити водою і якомога швидше звернутися до лікаря-стоматолога;
  • не варто боятися зміни смакових відчуттів, це можливо при лікуванні такої пастою;
  • якщо краю лунки після видалення лікар стягнув, щоб потім накласти там шви, не потрібно класти це Дентальне засіб в лунку;
  • Солкосерил можна використовувати дітям, літнім людям і вагітним жінкам;
  • якщо в комплекс вашого лікування входять ще і полоскання, тоді спочатку потрібно прополоскати рот, а потім нанести пасту.

Думки пацієнтів про це дентальної засобі

Пацієнти на медичних форумах активно діляться враженнями про пасту. У тих, кому була рекомендована Солкосерил дентальна адгезивна паста, відгуки, як правило, позитивні.

Наталія Петрівна. Я живу в регіоні, де екологія дуже погана. Тому, незважаючи на те, що я звертаюся до лікарів вчасно, мені завжди потрібне лікування. У свої 46 років я втратила половини зубів, а тепер з`явився і пародонтоз. Добре, що доктор встиг помітити його на самому початку. Я не могла їсти солодке і кисле, відразу з`являлася чутливість ясен. А найбільше мене турбувало появу гною і кровоточивість ясен. Пародонтолог порадив мені змащувати ясна дентальної пастою Солкосерил. Майже відразу я помітила поліпшення стану. Хоч пародонтоз і не можна вилікувати повністю, але можна призупинити його перебіг. Саме в цьому мені допомагає дана паста. Мені подобається, що на смак вона не гірка, а м`ятна з солодкуватим відтінком.
Квантіко. Я - молода мама, і вперше зіткнулася зі стоматитом у малюка. У дитини було багато виразок на мові і на внутрішній поверхні губ, йому було важко їсти. Доктор порадила мені змащувати бульбашки за годину до годування адгезивной пастою Солкосерил. Коли я змастила пастою дитині рот, він став менше плакати, мабуть, стався знеболюючий ефект. Я користувалася пастою до тих пір, поки не закінчився тюбик. Цієї кількості якраз вистачило, щоб вилікувати стоматит у мого сина.

Чим можна замінити Солкосерил?

Деякі пацієнти цікавляться після того, як їм було призначено Солкосерил дентальна адгезивна паста, є ліаналогі у цього кошти. На жаль, структурних аналогів Солкосерил не існує, але можна замінити його лікарським засобом з аналогічною дією. Звичайно, перед заміною потрібно порадитися з лікарем.

Відео: Прийшов. Побачив. Переміг. (Огляд Об`єкт 140)

Дентальная паста Актовегін теж використовується для лікування захворювань слизової оболонки, таких як гінгівіт або стоматит. Іноді, в якості заміни Солкосерил доктора рекомендують купити мазь Асепта. Вона добре допомагає під час загострення запальних захворювань у роті.

Незважаючи на те, що паста Солкосерил обійдеться вам досить дорого (близько 250 руб. За тюбик вагою 5 г), її ефект того вартий. Тому чим раніше ви почнете застосовувати пасту за призначенням лікаря, тим швидше забудете про проблеми зі слизової оболонки порожнини рота!

Протипоказання

  1. Якщо у пацієнта є підвищена чутливість до одного з компонентів препарату.
  2. При схильності до алергії.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже