Як приймати имудон: інструкція, ціна та відгуки

Відео: Дія препарату Імудон Аптека24

Имудон - дієва допомога в боротьбі із запаленням. вивчаємо інструкцію

Відео: ІРС 19 + Имудон

Складні хірургічні операції, вироблені в порожнині рота, і різноманітні захворювання слизових оболонок, починаючи від ясен і закінчуючи мовою, вимагають якісного лікування, важливим елементом якого є відновлення імунного статусу організму. Науково доведено, що имудон, інструкція із застосування якого знайома російським лікарям ще з радянських часів, сприяє швидкому усуненню запальних процесів в порожнині рота. Ефективні ліки прискорює загоєння слизової і знижує ризик розвитку ускладнень після хірургічних втручань, пов`язаних з видаленням зубів мудрості або резекцією верхівки кореня.

Як діє имудон?

Имудон містить мікроорганізми (лактобактерії, стрептококи, стафіолококкі, клебсієли, кандиди і коринебактерії), які є збудниками різноманітних інфекційних захворювань. Потрапляючи на слизову, вони змушують організм активно боротися з ними за допомогою посиленого вироблення лізоциму та секреторного імуноглобуліну. Один курс застосування Імудон дозволяє збільшити кількість лізоциму в сім разів, імуноглобуліну - в чотири з половиною.

З чим бореться имудон?

Имудон ефективний при інфекційних і запальних захворюваннях порожнини рота. Його застосовують при:

  • виразковий і катаральном гингивите - запаленні ясен, що викликає кровоточивість останніх і неприємний запах з рота;
  • гострому і хронічному пародонтите - запаленні оточуючих зуб тканин;
  • поверхневому і глибокому пародонтозі - атрофії альвеолярних відростків, зумовленої спадковими і супутніми, пов`язаними з іншими хворобами, причинами;
  • глоситі - патологічні зміни мови;
  • перикороніт - запаленні ясенних тканин, розташованих в районі зубної коронки;
  • дисбактеріозі порожнини рота;
  • інфекційному і афтозном (гострому і хронічному) стоматиті - виявленні слизової рота, розвиненому внаслідок різкої травми або постійного травматичного впливу на уражену ділянку (наприклад, зубними протезами);
  • інфекціях, що розвилися після видалення зубів або імплантації.

Як профілактичний засіб имудон використовується в період (до і після) хірургічних операцій, що проводяться в порожнині рота.

Як приймати имудон?

Имудон має вигляд білих, плоскоциліндричної таблеток, що володіють приємним м`ятним смаком. Він випускається в картонних пачках, що містять 24 (три осередкові упаковки по вісім штук) або 40 (п`ять упаковок) таблеток. Ціна імудона залежить від розфасовки. В середньому по Росії пачка з 24 таблеток коштує від 320 до 410 рублів, пачка з 40 таблеток - від 440 до 540 рублів.

Лікування гострих і хронічних запальних захворювань порожнини рота проводиться протягом 10 днів. Діти від трьох до чотирнадцяти років приймають по 5-6 таблеток на добу, підлітки і дорослі - по 7-8. Имудон призначений для розсмоктування. Часовий інтервал між прийомом таблеток становить дві-три години.

Профілактичні курси прийому імудона припускають вживання шести таблеток препарату протягом двадцяти днів. Протягом року можна пройти три-чотири профілактичних курсу.

Один лікувальний курс обходиться в 760-950 рублів для дітей, в 880-1080 - для дорослих. Профілактичний курс імудона в середньому коштує 760-950 рублів.

Діти у віці від трьох до шести років повинні розсмоктувати таблетки під наглядом дорослих. Протягом першої години після прийому імудона не рекомендується їсти, пити і полоскати рот - ці дії можуть «вимити» з рота ліки.

Имудон можна приймати в поєднанні з іншими медикаментозними засобами.

Кому не можна приймати имудон?

Имудон протипоказаний дітям до трьох років та людям з підвищеною чутливістю до хімічних компонентів препарату. Визначити останню можна по побічних дій, які виникають через деякий час після прийому:

  • алергічних реакцій у вигляді червоної висипки ( «кропив`янки») і / або набряку Квінке;
  • нудоти і блювоти;
  • болів в шлунку;
  • підвищення температури тіла;
  • загостренні бронхіальної астми і появі кашлю.

При проблемах з нирками і артеріальної гіпертензії від прийому імудона, в одній таблетці якого міститься 15 міліграмів натрію, також бажано утриматися. Пацієнти, що знаходяться на дієті без солі, можуть вживати аналоги імудона - наприклад, Лізобакт, бронхомунал або респіброн. При цьому треба враховувати, що всі перераховані ліки мають свою природу дії, відмінну від тієї, яка закріплена за Імудоном. Повних аналогів імудона не існує.

Вагітні та жінки можуть приймати имудон тільки після консультації з лікарем.

Як зберігати имудон?

Имудон найкраще тримати в сухому, темному місці, при температурі не вище 25 градусів Цельсія. Термін придатності ліків - три роки. Препарат повинен зберігатися в місці, де його не можуть дістати діти.

Як відгукуються про имудон пацієнти?

Деякі пацієнти вирішили поділитися своїми враженнями після проходження лікувального курсу Імудоном. Подивимося, що вони скажуть.

Ольга Уварова: «Препарат непоганий ... Знаю, що він виписується при початковій стадії пародонтиту або пародонтозу, але я його п`ю, щоб вилікувати давнє захворювання. В останні роки пародонтолог тільки чистить і полірує мої зуби, а мені б хотілося, щоб і ясна з ротовою порожниною були здоровими. Після прийому імудона я майже відразу бачу помітні поліпшення! ».
Сергій Кочнев: «Відмінний ліки. Сучасне. У мене ніяких побічних ефектів після його вживання не було. За останні два роки брав його три рази. В останній раз «Імудон» допоміг взагалі за день. Не чекав від нього такої миттєвої реакції. Тепер раджу «Імудон» всім своїм знайомим. На роботі вже багато стали їм користуватися ».

Відео: Дорогі ліки і їх дешеві аналоги

На имудон відгуки приходять найрізноманітніші. Частина пацієнтів відзначає наявність у препарату побічних ефектів.

Ірина Мавріна: «Стоматолог прописав мені« Імудон ». Я прийняла лише кілька таблеток, а моя мова вже покрився висипом. Потім страшно набрякло горло і запалилася слизова порожнини рота. Мені було дуже важко дихати. Стан мого здоров`я покращився тільки після скасування ліки ».
Тетяна Космачов: «Купила в аптеці« Імудон »за власним бажанням - дуже вже хотілося зробити профілактику свого рота. Після першої ж таблетки сильно заболіла голова. Температури не було, чи не нудило, але голова боліла кілька годин. Я так і не зрозуміла: це індивідуальна реакція або мені просто не можна приймати «Імудон»? ».

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже