Славний «мараславін»: свідчення і відгуки

Зміст:

  1. При яких захворюваннях призначають Мараславін
  2. Скільки коштує Мараславін?
  3. Як проводиться лікування
  4. Відгуки тих, хто вже пройшов курс лікування

Мараславін: відгуки і ціни. Фото з сайту https://paniapteka.uaПро Мараславіне відгуки пишуть в основному пацієнтилікаря-пародонтолога. Цей препарат застосовується для лікування запальних захворювань ясен. Використовується він тільки місцево, у вигляді аплікацій або полоскань. Аплікації робить стоматолог на прийомі. Для цього він застосовує гіпертонічний, тобто, нерозведений розчин. А для полоскань в домашніх умовах засіб необхідно розводити водою.

При яких захворюваннях призначають Мараславін

Дане ліки впливає на тканини ясен:

  • протизапальну;
  • місцеву анестезуючу;
  • протимікробну;
  • в`яжучий;
  • покращує загоєння тканин.

Що лікують цим препаратом?

Цей лікувальний засіб використовується в терапії захворювань ясен. Ним лікують такі захворювання:

  1. гінгівіт.
  2. пародонтит. При промиванні розчином пародонтальних кишень, видаляється розпад продуктів обміну мікроорганізмів з них. Відновлюється структура тканин ясен, періодонтальна зв`язка утворює більш міцне з`єднання з коренем зуба, тому зуб стає більш міцним.
  3. пародонтоз. Після курсу лікування структура ясен стає більш щільною. Цим засобом можна лікувати як геморагічну, так і гнійну форму пародонтозу. Рухливість зубів знижується.

Скільки коштує Мараславін?

Для багатьох пацієнтів, які пишуть про засіб Мараславін відгуки, ціна - найважливіший фактор. Адже саме завдяки низькій вартості цього препарату лікування їм доступно кожному. Флакончик Мараславіна коштує близько 70 рублів. В аптеці його можна придбати вільно, без рецепта.

Як проводиться лікування

Етапи лікування в кабінеті у стоматолога:

  1. Спочатку доктор видаляє зубні відкладення - наліт і зубний камінь.
  2. Після цього він змочує невеликі ватні тампони розчином Мараславіна і обережно вводить їх в пародонтальні кишені.
  3. Пацієнт сидить з тампонами протягом 5 хвилин.
  4. Процедуру повторюють 5 разів. В останній раз лікар не витягує тампони, а залишає їх в порожнині рота пацієнта до наступних відвідин. При гнійному пародонтите або пародонтозі у людини може піднятися температура на наступний день після процедури. Якщо це станеться, потрібно самостійно витягнути тампони і відразу звернутися до стоматолога.
  5. Під час другого відвідування лікар видаляє поддесневой зубний камінь. Тампони він вводить так само, 5 раз на 5 хвилин, а в останній раз залишає в пародонтальних кишенях.
  6. Курс лікування тривалий. Перші кілька сеансів проводяться через день, а потім інтервал збільшується на 3 місяці. Всього проводиться близько 20 сеансів.
  7. Після закінчення курсу лікування через півроку призначається контрольний огляд пацієнта, для оцінки стану його ясен.

Про препарат пишуть як самі пацієнти, так і їхні родичі.

Olechka. Моя мама майже ніколи не відвідувала стоматолога, у неї були відмінні зуби, і лікар їй був не потрібен. Але одного разу у неї сталикровоточити ясна, а потім вона стала помічати, що зуби трохи хитаються. Стоматолог сказав, що у неї пародонтоз, і що треба лікувати його Мараславіном. Через деякий час став помітний результат. Думаю, що це засіб допомагає всім, хто страждає на пародонтоз.
Міла. Моя подруга вже змучилася боротися з пародонтоз. Дійсно, це вкрай неприємна хвороба. Коли лікар почав курс лікування Мараславіном, вона не відразу відчула ефект. Результат помітний пізніше, головне, довести лікування до кінця. У складі Мараславіна є лікарські трави, напевно, тому він такий ефективний.
Aymal. Ці ліки допомогло мені при лікуванні пародонтиту. Після проведеної терапії я позбувся ясенних кишень, які мене турбували. Десни перестали хворіти і запалюватися.

Думки пацієнтів, що використовують цей засіб для полоскання

Мараславін використовують і для полоскання ротової порожнини. Для цього 1 столову ложку ліки потрібно розвести в склянці води. У тих, хто застосовував Мараславін для полоскання відгуки, як правило, позитивні.

Lenaflo. У мене було багато зубного каменю. Через це ясна були сильно запалені. На прийомі лікар видалив всі камені і порекомендував курс полоскань Мараславіном. Доктор сказав, що полоскати рот потрібно 2-3 рази в день. Мені сподобалося, що в складі препарату багато натуральних компонентів, таких як імбир, відвар полину і плоди гвоздикового дерева. Лікар попередив, що на один курс лікування буде досить одного флакончика. Мені не сподобався смак цього препарату, але можливо, комусь він здасться приємним.
Катерина. Стоматолог сказав, що в моєму випадку потрібно полоскати рот нерозведеним розчином. Уже кілька днів користуюся ним і є результат. Звичайно, смак у ліки неприємний і від нього щипає язик, але найголовніше, що засіб реально допомагає! Зменшується запалення ясен, і гній поступово відходить.
Тетяна. У мене сильно заболів зуб мудрості, але не було можливості його видалити, тому що він не до кінця прорізався. Лікар сказав, що видаляти зуб треба буде пізніше, а поки слід тільки зняти запалення. Варто препарат зовсім дешево. Він являє собою гірку каламутну рідину. Я розбавляла його в воді і полоскала після кожної їжі. Результатом задоволена, запалення минуло.

Хоча Мараславін продається без рецепта, перед покупкою його потрібно порадитися з лікарем. Якщо не пропускати відвідин стоматолога і вчасно полоскати рот Мараславіном будинку, з його допомогою можна домогтися дуже хороших результатів.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже