Капи - не тільки для боксерів, а й для шанувальників білосніжної усмішки

Зміст:

  1. типи отбелівающіхкапов
  2. Прімененіекапов для відбілювання
  3. Використання капов: протипоказання
  4. Догляд за отбеливающими капами
  5. Відгуки окапі для відбілювання зубів

Крітеріевоценкі здоров`я людини багато, і один з них - здоровий стан зубів і порожнини рота. Прічінойболезні століття - карієсу - вважають неповноцінну гігієну ротової порожнини, що забезпечує перехід нальоту на зубний камінь. Стежити за станом ротовойполості надзвичайно важливо - людина з білосніжною гарною посмішкою визиваетдоверіе і спонукає до спілкування. Але з часом у багатьох навіть на здорових зубахемаль темніє або жовтіє. Можна скористатися послугами стоматологів, і заполтора години відбілити зуби, або придбати для освітлення зубів індівідуальниекапи, заощадивши час і кошти.

Капи для відбілювання зубів: як користуватися? Фото: kalcutta - Fotolia.com Капу надеваютна 7 - 8 год. Протягом 14 днів поспіль. Головна особливість такого варіантаотбеліванія в тому, то тут застосовуються спеціальні захисні капи, іспользуемиедля корекції прикусу, а також в деяких видах спорту. Помічено, що капи для відбілювання зубів дають лучшійрезультат відбілювання, ніж інші методи.

Такий еффектоб`ясняется тим, що відбілюючі капи залишаються в контакті з зубами надлітельное час. Активна речовина продовжує діяти і після того, каккапи знімають. Нова доза препаратананосітся на зуби, де ще залишився шар із залишковим дією.

типи отбелівающіхкапов

Випускаюттрі виду відбілюючих капов:

  1. Стандартні виробляються серійно і продаються в аптеках або вінтернете. Це самий бюджетний варіант. Повний курс відбілювання обходиться от2000 до 3000 рублів. Мінус такої моделі - немає індивідуальної підгонки, це викликає дискомфорт при використанні. Стандартниеотбелівающіе капи, наприклад, Opalescence Treswhite Supreme, з 10 парами кап в комплекті (на верхню і нижню щелепи) .Каждая капа - двошаровий, наповнена відбілюючим гелем з гарантірованнимавтоматіческім вирівнюванням. Тривалість домашньої процедури - до 1 часакаждий день.
  2. Для термопластичних кап використовуються матеріали, що розм`якшуються під час нагрівання набувають необхідну форму. Ці властивості кап дозволяють легко підігнати іхпод індивідуальні особливості зубного ряду і носити їх з комфортом. Дляотбеліванія капи опускають в гарячу воду, виймають і відразу надягають на зуби. Випускаються онібольшімі партіями, і вартість їх вище стандартних - 4500 - 6000 рублів. До цього виду кап можнавіднести набір Opalescence by Ultradent. Заправляють капи шприцом і надягають наночь до 8 годин і ще вдень - не менше трьох годин.
  3. Капи індивідуальні виготовляють на основі зліпка счелюсті, потім створюють 3D модель, і на вакуумному устаткуванні форміруетсяелайнер (капа). Плюс такого варіанту в тому, що відбілюючий гель контактує тільки з зубною емаллю, виключається попадання його на ясна і смешіваніясо слиною, що ослаблює його властивості. Ценакапов для відбілювання зубів, що виготовляються індивідуально - 6 000 - 12 000 рублів і вище.

У стандартномі термопластичних комплектах кап для відбілювання є спеціальний гель. Вкачестве активного елементу додають перекис водню або пероксид карбаміда.Для захисту чутливої зубної емалі - нітрат калію і фтор. В деяких видах відбілюючих наборів гель відразу завантажують в капи. Але частіше егопомещают в спеціальний шприц і розподіляють в кожен ковпачок перед одяганням.

Білі плями на зубах: причини появи і методи позбавлення.

Наскільки ефективна ультразвукова чистка зубів, читайте в нашій статті.

Длянаполненія індивідуальних капов отбеливающую суміш зазвичай готує стоматолог.Он підбирає оптимальну концентрацію активної речовини, додає препаратидесенсібілізірующего дії і заправляється шприц. Його вмісту достаточнона повний двотижневий курсотбеліванія. При необхідності можлива дозаправка. Вартість дозаправки становить близько 1500 руб., А в деяких клініках етауслуга безкоштовна.

Дляотбеліванія сильно забруднених зубів курців багато стоматологи рекомендуютпріобретать комплект з відбілюючим гелемвисокой концентрації пероксиду карбамідаі гель для ремінералізації емалі, який наносять на зуби відразу після снятіякапи.

Прімененіекапов для відбілювання

Сьогодні пріобрестікапи для відбілювання не составляетпроблем, рецепта для цього не потрібно. Але купувати їх на свій смак безконсультаціі зі стоматологом не рекомендується. Капа в певному сенсі - лекарственноесредство з сильнодіючими хіміческімівеществамі (пероксид карбаміду або перекис водню), які при неграмотномпрімененіі здатні зіпсувати емаль зубів (зробити її пористої, тьмяного, вибіленого кольору), викликати роздратування ясен і травми слизової.

Вибираючи капи, варто керуватися певними правилами:

  1. Враховувати зміст в капахперекісі водню - чим вище його відсоток, тим активніше дію. Такі капи надеваютна нетривалий час. Капи снизку вмістом перекису можна застосовувати тривалий час, наприклад, під час нічного сну.
  2. Всі рекомендації по використанню, зазначені вінструкціі, як і поради лікаря, обов`язкові до застосування.
  3. Проводити відбілювання капамірекомендуют після професійного чищення зубів. Перед надяганням капи надокачественно почистити зуби з гарною зубною пастою і флосом.
  4. При тривалому носінні їх обов`язково треба сніматьпрі гігієнічних процедурах і прийомі їжі.
  5. Після відбілювання 2 - 3 години не рекомендується приймати їжу, пити чай ілікофе.

Використання капов: протипоказання

Капи для відбілювання зубів в домашніх умовах підходять не всім, як у любогосредства гігієни у них є деякі протипоказання до застосування:

  • вікові ограніченія- від 18 років;
  • при заболеваніяхзубов і ясен;
  • прііндівідуальной непереносимості препаратів, що входять до складу гелю;
  • Під час вагітності лактації;
  • при налічііпірсінга на мові, губах.

Після видалення зуба застосовувати відбілюючі капи рекомендують через 4 неделіпосле екстракції.

Догляд за отбеливающими капами

За капами ухажіватьне складно - їх промивають проточнойводой, щоб зняти залишки гелю, і добре просушують. До капама, заповненим відбілюючим складом, на веськурс лікування ці рекомендації не стосуються - їх не миють взагалі. Зберігати капи треба в спеціальному футлярі з отверстіямідля провітрювання, щоб позбавити отмеханіческіх пошкоджень і високих температур. При візиті до лікаря, не забудьтезахватіть капу, щоб лікар зміг оцінити її стан.

Длязаполненія капи достатньо однієї краплі відбілюючого кошти на ковпачок. Средствоне повинно потрапляти на ясна. Все ізлішкіпосле установки капи треба видаляти, арот прополоскати водою, не захоплюючи препарат. Капи мають спеціальні позначки (стрілки або буквене позначення), які вказують, на яку щелепу вониповинні бути надіті. Так як зуби верхньої і нижньої щелепи відрізняються за розміром.

Іспользованіеотбелівающіх кап дозволяє виконувати цю процедуру без візиту до стоматолога, в будь-який зручний час, навіть наработу, адже вони виготовлені з прозорого биополимера, що робить їх непріметниміна зубах.

Ольга, Москва. Я користувалася капами для відбілювання зубів, залишилася задоволена, правда, зубки у мене нили, але були білі і красиві, і я не соромилася посміхатися. Буду і далі ними користуватися, просто у менявисокій поріг чутливості. Але біль пройде, а красива і білосніжна посмішка залишиться.
Катерина, Волгоград. Я -рекламозавісімая, читала на форумі отзивио капах для відбілювання зубів, але подробиці придбання розписувати небуду. За 790 рублів купила капу, 2 гелю і світлодіод. Наповнюю капу гелем на кожній западину, вставляю в рот, потім туди ж включений світлодіод інаслаждаюсь 10 хвилин. У роті - відчуття м`ятної пасти (з минулим варіантом билпрівкус хлору). Починається слиновиділення, але це нормально, 10 хвилин чоловік насолоджується тишею, я снімаюкапи, промиваю - все. Зуби скриплять, як при гарній чищенні, емаль в нормі, Самані вірю - від нікотину немає і сліду (я курець з 17-річним стажем). Треба взятьгель про запас!
Мирослава, Казань. Як ився найкраща половина людства, я хочуіметь голлівудську посмішку. Побачивши чудо-засіб, не втрималася - захотілося попробовать.Не скажу, що мене вразив результат, але певний ефект є. Рекомендують отбеліватьполчаса, мене вистачило на 10 хвилин - накопичується слина, а ковтати все це не хочеться. Геля в тюбику багато, після курсу відбілювання навіть залишився.
Андрій, Тула. Я некурю, майже не п`ю каву і зуби чищу регулярно, але їх вигляд залишає желатьлучшего. Пробував соду і інші народні рецепти - не допомогли зовсім. Дружина відбілювала свої зуби у стоматолога. Каже, чтопроцедура неприємна, грошей витратила - 12 000 руб, а результатом незадоволена. Я ходив до стоматолога, щоб перевірити стан зубів і дізнатися, який відсоток гелю мені підходить. Капи зробили індивідуальні, обійшлося всеоколо $ 100. Цих трьох тюбиків років на 5 вистачить. Користувався капами 3 дня, пройшов вже рік, але зуби все ще білі, але я вирішив повторити, щоб добітьсяеффекта «порцеляни».

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже