Чи потрібно ставити вініри: відгуки пацієнтів допоможуть вирішити це питання

А що якщо поставити вініри? Відгуки пацієнтів.

Один із способів наблизити свою посмішку до голлівудської і усунути естетичні недоліки передніх зубів - поставити на них вініри. Відгуки тих, хто вже здійснив свою мрію про рівних білих зубах численні і різноманітні. В основному пацієнти відгукуються про вініри позитивно, хоча відзначають окремі недоліки, властиві цьому способу відновлення кольору і вирівнювання зубів.

Вініри на зуби: відгуки пацієнтів

Катерина, Нижній Новгород. Мені тридцять п`ять років, і зуби мої виглядали не кращим чином. По-перше, дуже багато пломб, практично на кожному зубі, на деяких навіть по дві. По-друге, один з передніх зубів був депульповані і через кілька років потемнів. Мабуть, через старі матеріалів, якими пломбувати канал. Внутріканального відбілювання та чистка не допомагали. Вирішила ставити вініри. Довго сумнівалася, шукала хорошого фахівця. Знайшла за порадою знайомої. Тепер щаслива. Посміхаюся цілими днями і не турбуюся, що хтось буде дивитися на мій темний зуб і пломби.
Олександра, Москва. Я поставила собі п`ять виниров на передні зуби, а на шостий - коронку, тому що він був сильно зруйнований. Коронка з того ж матеріалу - кераміки, так що різниці між нею і винирами за зовнішнім виглядом ніякої. Вийшло дуже красиво. Але можу сказати, що, якби була можливість іншими способами відбілити мій сіро-жовті зуби, я б до вінірами НЕ вдалася. Тому що зуби сточують. Тобто у мене тепер немає жодних шансів зняти вініри і залишитися зі своїми зубами. Доведеться носити їх все життя. З іншого боку, вибору у мене не було, а результат вийшов дуже хорошим. Тільки ось незворотність мене трохи напружує.
Марія, Краснодар. Довго підбирали колір вінірів. Мені хотілося побіліше, але стоматолог мене відрадив. Якщо поставити занадто білі накладки, то зуби будуть виглядати неприродно, буде помітно, що вони не свої. Я поставила вініри на верхні зуби, де був скол і негарна пломба, а нижні просто почистила від зубного нальоту. Коли я все це планувала, то хотіла, щоб зуби були значно біліше, ніж раніше, і думала нижні відбілити, а на верхні поставити вініри побіліше. Але виявляється, після відбілювання зуби все одно через деякий час потемніють, змінять колір. І якщо підбирати колір вінірів під вибілені зуби, то потім буде помітна різниця.
Максим, Санкт-Петербург. З зубами мені не пощастило, підкачали і за кольором, і за формою. Перш, ніж зважитися на вирівнювання винирами, довго вивчав думки тих, хто ставив вініри. Відгуки, здебільшого, позитивні, але говорили, що не можна буде їсти тверду їжу і взагалі потрібно буде дотримуватися обережності. Це трохи насторожувало. Лікар, до якого я пішов на консультацію, пояснив, що все не так страшно. Якісь заходи дотримуватися доведеться, але це не означає, що потрібно буде повністю міняти дієту і спосіб життя. Обережності цілком розумні: не відкривати зубами пляшки, які не колоти ними горіхи, не гризти тверді предмети. В общем-то, не дуже й хотілося. Так що з моїх зубів вже зняли зліпок, на наступному тижні будуть ставити вініри.

Керамічні вініри: відгуки

Велика частина виниров, які ставляться в наш час в стоматологічних клініках - керамічні. Вони виготовляються з порцеляни або з діоксиду цирконію.

Анна, Перм. Пломбу на передній зуб ставили ще в радянському дитинстві і він дуже сильно потемнів. Поставила вініри з порцеляни на чотири передні зуби. Заодно підкоригувала і форму, вони у мене дуже широкі і короткі. Дуже задоволена. І ніякого спеціального догляду. Просто потрібно чистити щіткою і зубною ниткою.
Світлана, Калінінград. Сім років тому поставила вініри на передні зуби. Нічого не відвалилося і не потемніло. Вініри керамічні, робилися по зліпкам і комп`ютерної моделі. Зараз хочу поставити і на нижні, на одному зубі пляму, нічим не виводиться.
Галина, Ростов. Дуже давно хотіла поставити фарфорові накладки на зуби - вініри. Відгуки, які читала в Інтернеті і фотографії до і після надихали. Але вартість лякала. За кілька років вдалося накопичити потрібну суму, і тепер у мене нові передні зуби! Поставила вініри і на верхні, і на нижні, так як посміхаюся широко, і всі темні пломби і жовті плями прекрасно проглядаються. Вірніше, проглядалися. І, головне, зуби виглядають абсолютно природно, як свої. Тон зробили трохи світліше, ніж рідний, але, так як винирами закриті всі видимі зуби, різниця непомітна. Ніхто ж не буде розглядати корінні.

Композитні вініри: відгуки

Композитні вініри, або вініри з светоотверждающих пломбувальних матеріалів, які виготовляються пошаровим нанесенням прямо в роті пацієнта, зараз роблять рідко. Але все ж такі випадки бувають.

Анастасія, Єкатеринбург. Років десять тому мені зробили композитний вінір на другому зубі. Лікар накладав пломбувальний матеріал в кілька шарів в тому місці, де у мене утворилася щілина через карієсу. Обіцяв, що буде стояти років двадцять. Так, варто, не хитається і не відвалюється. Але колір винира змінився. Він потемнів і відрізняється від зубів поруч.
Сергій, Воронеж. Недавно поміняв композитний вінір, що стояв біля мене вже років вісім на зламаному зубі, на фарфоровий. Причина - відмінності зуба з вініром від інших зубів. Все ж матеріал, з якого роблять композитні вініри, не так схожий на природну емаль зубів, як фарфор. Він темніше і структура у нього якась дуже щільна.
Марина, Курск. У мене вініри з композитних матеріалів стоять вже чотири роки. Ніяких претензій до них немає. Колір збігається з іншими зубами, нічого не відвалюється, хоча їм і яблука, і горіхи. За допомогою вінірів подовжила свої короткі і не дуже красиві за формою передні зуби.

Вініри: відгуки, ціни

Відео: Брекети ДО і ПІСЛЯ. Відгуки вирівнювання зубів, виправлення прикусу, брекети

Головним недоліком виниров, на думку більшості бажаючих їх встановити, є досить висока ціна. Особливо це відноситься до керамічних вінірами.

Костянтин, Подольск. Поставив винир на один зуб, який був відколоти ще в дитинстві. Обійшлося мені це в 15 тисяч, разом з роботою. Колір підібрали добре, поставили теж. Взагалі непомітно, що зуб не мій (вірніше, його лицьова частина) і що раніше було по-іншому. Я і сам вже зовсім звик, що у мене тепер всі зуби однакові.
Оксана, Москва. Я ставила вініри в хорошій клініці, один винир коштував 30 тисяч. Я поставила тільки на два передні зуби. Нещодавно в ту ж клініку пішла моя подруга, вона вирішила закрити винирами цілий ряд зубів. Один зуб обійшовся їй вже в двадцять тисяч.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже