Мараславін: пародонтозу не пройти!

Відео: ЦЕ НЕ ПРОЙТИ! СМЕРТЕЛЬНІ ПЕРЕГОНИ-ТРУБИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ВЕЛИЧЕЗНОГО Паркур у GTA 5 ONLINE

Мараславін - ліки від пародонтозу та гінгівіту

Мараславін - антисептичний засіб, що використовується для комплексного лікування захворювань ясен. Застосовується при пародонтозі і гінгівіті. Також лікування Мараславіном являє собою одну з форм післяопераційної терапії при хірургічному лікуванні пародонтозу.

Мараславін є комбінованим розчин для місцевого застосування. До складу препарату входить комплекс лікарських трав (полин, гвоздика, чабер, чорний перець, Зингібер) і допоміжні речовини (винний оцет, вода, хлорид амонію). Препарат має червонувато-коричневий колір, в`язку консистенцію, а також специфічні, яскраво виражені смак і запах.

Лікування Мараславіном сприяє запобіганню запалень, алергічних реакцій, благотворно впливає на регенерацію тканин. Також Мараславін має місцеву анестетіческого вплив. Розчин видаляє з тканин ясен отруйні продукти розпаду, стимулює зростання і підвищення щільності колагенових волокон, що згодом сприяє росту епітелію і відновленню ясенних тканин і їх зв`язку з цементом кореня зуба. При перших прийомах ліки можлива поява роздратування, гіперемії і набухання слизової оболонки ясен.

  • При геморагічному пародонтозі Мараславін зменшує обсяг набряку і хворобливу чутливість ясен. Десни перестають кровоточити, ясенні сосочки входять в щільний контакт з шийкою зуба, а ясенні кишені набувають нормальні розміри, або повністю зникають.
  • При піорейной формі пародонтозу вплив Мараславіна характеризується збільшенням кількості гнійних відділень при перших прийомах. При подальшій терапії кількість ексудату зменшується, поки не приходить до повного ісчезновенію- нормалізується стан ясенних сосочків і краю ясен.

Відео: Чи не Пройти, Телепень!

ліки бензидамін застосовується при лікуванні інфекційних і запальних стоматологічних захворюваннях.

Побічні дії і протипоказання

  • алергічні реакції у разі індивідуальної непереносимості компонентів ліки.
  • У зв`язку з порушенням відтоку гнійного ексудату при приміщенні тампона в порожнину альвеолярного кишені можлива поява субфебрилитета.

Відео: Алла Пугачова - Ти на світі є ("Ранкова пошта", 1983)

Препарат необхідно зберігати в недоступному від дітей місці, при температурі не вище 25 градусів. Термін придатності Мараславіна - 3 роки.

Мараславін: інструкція із застосування

Лікування Мараславіном проводить лікар-стоматолог. Самостійне лікування пародонтозу за допомогою препарату Мараславін не рекомендується.

  • Видаливши зубний камінь і очистивши кісткові і ясенні кишені, лікар вводить в порожнині ватні тампони, просочені препаратом. Тампони залишаються в кишенях близько п`яти-шести хвилин.
  • При першому сеансі процедура повторюється п`ять-шість разів.
  • Тампони залишаються лежати в кишенях до настання наступного сеансу.
  • Лікар зобов`язаний попередити пацієнта про те, що при підвищенні температури хворий повинен самостійно видалити тампони і звернутися до стоматолога.

Під час другого сеансу видаляється поддесневой зубний камінь. Потім повторюється вищеописана процедура.

Лікування Мараславіном проводиться протягом трьох місяців. Необхідна кількість сеансів - 17-20. Перші п`ять-шість сеансів потрібно проводити з інтервалом в одну добу. Наступні курси лікування стоматолог призначає сам, виходячи з поточного стану пацієнта.

Через півроку від початку терапії проводиться контрольне обстеження хворого. Незалежно від стану ясен пацієнта, що підлягають лікуванню місця обробляються Мараславіном - це необхідно для того, щоб ліквідувати можливих збудників. Завершальне обстеження проводиться через рік після початку терапії.

зубні краплі - відмінний спосіб зняти біль до відвідування лікаря.

Щоб зняти запалення використовують також хлоргексидин.

рекомендації

  • Під час лікування рекомендується вживати в їжу продукти, багаті вітамінами груп А і С.
  • З раціону слід виключити горіхи, часник, цибуля та інші гострі і / або дратівливі види їжі.
  • Уникайте тривалого перебування на сонці.
  • Відмовтеся від зубної пасти і дезінфікуючих рідин - під час терапії Мараславіном вам буде досить полоскати рот теплою водою вранці і перед сном.

Відео: НЕ ЗМІГ ПРОЙТИ ВИПРОБУВАННЯ - Minecraft Проходження Карти

Середня ціна препарату в московських аптеках - 79-83 рубля.

Мараславін: відгуки пацієнтів

Ганна. Про Мараславіне я дізналася від мами, яка успішно вилікувала з його допомогою запущений гнійний пародонтоз. Коли мої ясна почали хворіти і кровоточити, я відразу ж згадала мамин рада. Я впоралася з пародонтоз самостійно, але іншим настійно раджу лікувати пародонтоз у лікаря-стоматолога.
Світлана. Після того як стоматолог видалив зубний камінь, мені призначили Мараславін - полоскання 2-3 рази на день. Смак у препарату противний, але зате дію практично відразу дало про себе знати. Натуральні інгредієнти відразу викликали у мене довіру. Одного флакончика повністю вистачає на проведення курсу лікування. Про запалення я швидко забула, але мерзенний смак запам`ятався надовго.
Вадим. Я страшенно мучився, коли у мене почав рости зуб мудрості. Біль заважала дихати, ковтати, віддавала в вухо ... Стоматолог порадив мені полоскати рот Мараславіном, щоб хоч трохи вгамувати біль і зменшити запалення. Купив ліки в аптеці за 80 рублів. Запах неприємний, але зате склад - повністю натуральний. Після кожного прийому їжі я полощу рот Мараславіном, розчинивши ліки в воді. Запалення швидко пішло. Незважаючи на нудотний смак, використовую Мараславін для профілактики запалення ясен.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Cхоже